شما به عنوان کاربر مهمان وارد شده اید

یکی از دغدغه های اصلی خریداران و استفاده کنندگان از دستگاه های فتوکپی سرویس و پشتیبانی سریع و به موقع و با حداقل هزینه می باشد .

در این راستا وجود کارشناسان مجرب و قابل اعتماد که بتواند در اسرع وقت این خدمات را ارائه نماید به عنوان یک فاکتور مهم در خرید این تجهیزات مد نظر قرار می گیرد. 

بدین منظور این شرکت همواره کوشیده است که به این نیاز اساسی مشتریان خود متعهدانه پاسخ دهد. کارشناسان این شرکت با پشتوانه سالها تجربه و سابقه و پایبندی به تعهدات توانسته است نقطه اطمینان و قابل اتکا را برای خریداران فراهم نماید. همچنین به منظور کاهش هزینه مشتریان خود تسهیلاتی را فراهم نموده از جمله پاسخگویی و رفع ایرادات توسط خود مشتریان با ارائه مشاوره تلفنی و کاهش مراجعات آنها و نیز انجام بخش عمده ای از خدمات با حضور در محل مشتری که میسر باشد. همچنین در ابتدای راه و شروع همکاری به منظور جلوگیری از بروز مشکلات در اثر اشتباهات و استفاده نادرست از دستگاه ها آموزش های کاملی برای کاربران و استفاده کنندگان در نظر گرفته شده است که به صورت رایگان ارائه می گردد. در این راستا همواره از نظرات و پیشنهادات مشتریان استفاده نموده و همواره سعی در اندوختن تجربه مفید به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود داریم.
 

 

 

ALL RIGHTS RESERVED FOR ROYDAD OFFICE SUPPLIES